Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji dotyczących wyścigu. Precyzyjne informacje o zasadach znajdziesz w regulaminie rajdu oraz w komunikacie startowym. Komunikat pojawi się na kilkanaście dni przed terminem startu.

  1. Rajd rozpocznie się w dniu 29 lipca 2022 roku i zgodnie z przyjętym limitem czasu zakończy się po upływie 65 godzin od startu (dotyczy dystansu 500 km).
  2. Zapisy odbywają się bezpośrednio przez stronę https://b4sportonline.pl/galicja_gravel_race/zapisy_na_galicja_gravel_race_2022/4745.
  3. Opłata startowa wynosi 299PLN dla dystansu 500km i 149PLN dla dystansu 100km
  4. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w tracker GPS, który będzie prowadził rejestrację przebiegu rajdu oraz dawał możliwość podglądu w internecie pozycji uczestników.
  5. Impreza odbywa się w formule samowystarczalności, więc możesz korzystać tylko z tego co zabrałeś ze sobą na linię startu lub jest dostępne na trasie dla wszystkich uczestników.
  6. Jeśli potrzebujesz noclegu ośrodek centrum natura dysponuje 50 miejscami noclegowymi oraz niemal nieograniczoną liczbą miejsc do biwakowania pod namiotem. Organizator nie pokrywa kosztów noclegu.
  7. Czas trwania rajdu wraz z organizacją spotkania dla finisherów zakończy się w dniu 31.07.2022
  8. Jeśli potrzebujesz pomocy, masz pytania napisz na kontakt@galicjagravelrace.pl